Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi
Etkinlikler
Kariyer Grup Danışmanlıklarımız Muratlı Meslek Yüksekokulumuzda Başladı (17 Nisan 2018) ASTAŞ Firmasının Üniversitemizi Ziyareti (25 Nisan 2018) Tekirdağ İstihdam Fuarı (TEKİF 2018) gerçekleştirildi (18-19 Nisan 2018) Çorlu Mühendislik Fakültesi Çevre Topluluğu’nun 5.Kariyer Günleri Etkinliği (26 Nisan 2018) Hayrabolu Meslek Yüksekokulumuzda Kariyer Merkezi Etkinlikleri (03 Mayıs 2018) Yeni İşim Girişim Programı 2018 Finali (07 Mayıs 2018) Üniversitemiz Danışma Kurulu Bilgi Paylaşım Toplantısı Yapıldı (14 Mayıs 2018) Stratejik Plan Hazırlık Çalışmaları Konferansı Düzenlendi (18 Haziran 2018) Stratejik Plan Farkındalık ve Durum Tespiti Çalıştayı Düzenlendi (21 Haziran 2018) Schott Orim Alman Cam Firmasına işbirliği Ziyareti Yapıldı (25 Haziran 2018) Beşer Toprak Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine İş Birliği Ziyareti Yapıldı (27 Haziran 2018) Başoğlu Kablo ve Profil San. ve Tic. A.Ş.ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (29 Haziran 2018) Elba Bant San. ve Tic. A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (29 Haziran 2018) Dinarsu İmalat ve Ticaret A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (02 Temmuz 2018) Çetin Sosyal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı (02 Temmuz 2018) Yünsa Yünlü Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (03 Temmuz 2018) Vastaş Valf Armatür Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (04 Temmuz 2018) Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezinden Firma Ziyaretleri (06 Temmuz 2018) Tristone Flowtech İstanbul Oto. San. Tic. Ltd. Şti’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı (10 Temmuz 2018) Technocast Otomotiv San. ve Tic. A.Ş'ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (11 Temmuz 2018) Sanifoam Sünger Sanayi ve Tic. A.Ş’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (11 Temmuz 2018) İnteks Uluslararası Tekstil San. ve İhr. A.Ş’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (18 Temmuz 2018) Uğur Beton Metal ve Plastik San.Turizm Tic.Ltd.Şti’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı ( 18 Temmuz 2018) Hamburger Turkey Kağıt Üretim ve Tic.Ltd.Şti.’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı (01 Ağustos 2018) Enka Plastik ve Kalıp San.Tic.Ltd.Şti.’ne İş birliği Ziyarareti Yapıldı (02 Ağustos 2018) Detay Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı (03 Ağustos 2018) Şık Makas Giyim San.Tic. A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (09 Ağustos 2018) Marmara Cam San.ve Tic A.Ş.’ye İş birliği Ziyareti Yapıldı (09 Ağustos 2018) Fabal Alüminyum Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ne İş birliği Ziyareti Yapıldı (10 Ağustos 2018) Polifarma İlaç Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine İş birliği Ziyareti Yapıldı (13 Ağustos 2018) Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Merkezi Tanıtım Sunumlarımız ve Eğitimlerimiz Başladı (1 Ekim 2018) Merkez Kampüsümüzdeki Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Merkezi Eğitimlerimiz Başladı (2 Ekim 2018) Çorlu MYO Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Merkezi Tanıtım Sunumumuz Gerçekleştirildi (4 Ekim 2018) TÜB 13. Alt Kurul Toplantısı Üniversitemiz Ev Sahipliğinde Gerçekleştirildi (4 Ekim 2018) Hayrabolu MYO'ya Kariyer Merkezi Tanıtım Sunumumuz ve Bireysel Danışmanlığımız (8 Ekim 2018) Kariyer Merkezimiz, Web Sayfaları Konulu Eğitime Katıldı (9 Ekim 2018) Malkara MYO'ya Yönelik Kariyer Merkezi Tanıtım Sunumumuz Gerçekleştirildi (9 Ekim 2018) Şarköy MYO'da Tanıtım Sunumu, Cv Yazma, Mülakat Teknikleri Eğt., Bireysel Danışmanlıklarımız Muratlı MYO'ya Tanıtım Sunumumuz, Mülakat Teknikleri Eğitimimiz ve Bireysel Danışmanlığımız İİBF Öğrencilerimize Yönelik Kariyer Merkezi Tanıtım Sunumumuz Gerçekleştirildi (17 Ekim 2018)
2016-05-17

Üniversitemiz 10. Spor Şenliği Müsabakaları Noktalandı



Mart ayında startı verilen Üniversitemiz 10. Spor Şenliği Müsabakaları, düzenlenen kupa töreni ile noktalandı.

Törende Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. İhsan Soysal, Prof. Dr. Şefik Kurultay, ve Prof Dr. İsmail Yılmaz, akademisyenler ile öğrenciler bir araya geldi.

Üniversitemize Bağlı Fakülte ve Yüksekokullardan oluşan 22 Birimimizin katıldığı Spor Şenliği’nde 500’ü aşkın öğrencimiz sporla buluşma fırsatı yakaladı.

Haftalar ve aylar süren farklı branşlarda gerçekleştirilen zorlu maçlar sonucunda Basketbol Erkekler, Voleybol Bayanlar, Voleybol Erkekler, Plaj Voleybolu Bayanlar, Plaj Voleybolu Erkekler,  Yüzme Yarışması Erkekler, Kürek  Yarışması Erkekler, Kürek  Yarışması Bayanlar ve Masa Tenisi birinci takımlarının belirlendiği 10. Spor Şenliğinde kazananlara kupaları ve madalyaları takdim edildi.  

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ BASKETBOL ERKEK TAKIM 1.’Sİ ZİRAAT FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ BASKETBOL ERKEK TAKIM 2.’Sİ TIP FAJ

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ BASKETBOL ERKEK TAKIM 3.’SÜ FEN EDEB FAK

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL ERKEK TAKIM 1.’Sİ TEKNİK BİLİMLER MYO

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL ERKEK TAKIM 2.’Sİ ÇORLU MÜH FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL ERKEK TAKIM 3.’SÜ ZİRAAT FAK

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL BAYAN TAKIM 1.’Sİ BESYO

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL BAYAN TAKIM 2.’Sİ FEN EDEBİYAT FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ VOLEYBOL BAYAN TAKIM 3.’SÜ ÇORLU MÜH FAK

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI ERKEKLER 1.’Sİ  TEKNİK BİLİMLER MYO

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI  ERKEKLER 2. FEN EDEB FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI ERKEKLER 3.’SÜ BESYO

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI BAYANLAR 1.’Sİ  BESYO

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI  BAYANLAR 2.’Sİ  TEKNİK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ PLAJ VOLEYBOLU TURNUVASI BAYANLAR 3.’SÜ FEN EDEB FAK

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 1.’Sİ RAMAZAN MER  YILDIZ TIP FAK.

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 2.’Sİ OĞUZHAN GÖK     TIP FAK.

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 3.’SÜ OKTAY MERT   FEN EDEB FAK.

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 33 M SERBEST 1.’Sİ RAMAZAN MERT      YILDIZ TIP FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 33 M SERBEST 2.’Sİ UĞUR FINDIK     ZİRAAT FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 33 M SERBEST 3.’SÜ OĞUZHAN GÖK     TIP FAK

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 1.’Sİ RAMAZAN MERT YILDIZ TIP FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 2.’Sİ OĞUZHAN GÖK     TIP FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ YÜZME YARIŞMASI ERKEKLER 66 M SERBEST 3.’SÜ OKTAY MERT   FEN EDEB FAK.

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI 1.’Sİ   AHMET HAKAN ATİK  GÜZEL SANATLAR FAK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI 2.’Sİ ÖZCAN ÇELİK    İİBF

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ MASA TENİSİ TURNUVASI 3.’SÜ FARUH JUMAYER   İİBF

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ KÜREK  YARIŞMASI ERKEKLER 1. TAKIM: SAMET ÖZ- OĞUZHAN KARATAŞ-GÖKÇE CANVERMEZ – ALİ ŞAFAK – MEHMET YATAR

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ KÜREK  YARIŞMASI ERKEKLER 2. TAKIM: AZİZ TUNA – HÜSEYİN AÇAR – HAKAN IŞIK – ABULKADİR SÖNMEZ – AZİZCAN IŞIK

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ KÜREK  YARIŞMASI ERKEKLER 3. TAKIM: MEHMET CENK BAYDAŞ – KAAN KAPLAN – KADİR YILDIZ – MUHAMMET……. - YUSUF BAYIR

 

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ KÜREK  YARIŞMASI BAYANLAR 1. TAKIM: GİZEM YILDIZ – SUZAN DOKTU – DEMET BULUT – İLGİ ELİBOL

NKÜ 10. SPOR ŞENLİĞİ KÜREK  YARIŞMASI BAYANLAR 2. TAKIM: TUĞBA YİĞİT – EBRU SAKALLI – MİRAY BİLGİN – BESTE SÜGÜR